Wie zijn wij

Assurantiekantoor Storms & Geurts/RegioBank bestaat 40 jaar en is gevestigd in het mooie Limburgse Montfort met het prachtige uitzicht op de ruïne.

Een kantoor waar u als klant nog de ouderwetse service ervaart, waarbij nog naar de klant geluisterd wordt. Naast verzekeringen kunt u bij ons ook terecht voor uw bankzaken, voor u dus de mogelijkheid om al uw financiële zaken onder één dak samen te brengen en te profiteren van de financiële voordelen.

Jan Storms
Hypotheekadvies, verzekeringen algemeen, bank- en belastingzaken
jan@stormsgeurts.com
John Geurts
Hypotheekadvies, verzekeringen algemeen, bank- en belastingzaken
john@stormsgeurts.com
Jeanine Storms
Hypotheekadvies, verzekeringen algemeen, bank- en belastingzaken
jeanine@stormsgeurts.com
Cindy Zusterzeel-Storms
Hypotheekadvies en bankzaken
 
cindy@stormsgeurts.com
Miriam Geurts-Vaes
Financiële administratie en verzekeringen algemeen
miriam@stormsgeurts.com
Judith Simons-Kersten
Schadebehandelaar en verzekeringen algemeen
judith@stormsgeurts.com
Yvette Gulickx
Schadebehandelaar, verzekeringen algemeen en bankzaken
yvette@stormsgeurts.com
Marleen Sillekens
Particuliere verzekeringen
 
marleen@stormsgeurts.com
Esther Tummers-Janssen
Particuliere verzekeringen
 
esther@stormsgeurts.com
Jolanda Pisters-Mertens
Bankzaken en particuliere verzekeringen
 
jolanda@stormsgeurts.com
Joyce Gryson-Stauder
Bankzaken en particuliere verzekeringen
 
joyce@stormsgeurts.com
Kjell Stelten
Belastingzaken
 
 
kjell@stormsgeurts.com



Huysbongerdweg 10
6065 CJ Montfort



T: 0475 - 542 244
F: 0475 - 542 446

Kvk nummer 13018924| WFT nummer 12010829| Disclaimer | PrivacyWebsite by DenK Internet Solutions
Onze website plaatst geen tracking cookies. Geïntegreerde (social) media als Facebook, YouTube of AddThis kunnen bij gebruik ervan dat wel doen.

Wat zijn cookies?

Een cookie is een klein tekstbestand dat door een website op uw apparaat (computer, tablet of mobiele telefoon) wordt geplaatst.

Hoe wij cookies gebruiken

Wij plaatsen uitsluitend functionele cookies voor een optimale werking van de website. Bij uw volgende bezoek worden de cookies gebruikt om u te herkennen en dat maakt een volgend bezoek aan onze website gemakkelijker.

Cookies van derden

Bij de cookies die via onze website worden geplaatst, kunnen cookies van andere partijen zitten. Deze cookies meten bijvoorbeeld het gebruik van onze website. Deze zogenaamde statistische cookies geven ons inzichten waarmee wij onze website vervolgens verder kunnen optimaliseren om zo de gebruikerservaring van bezoekers te verbeteren. Deze inzichten gebruiken wij uitsluitend ten behoeve van onszelf en er worden geen gegevens gedeeld met derden zoals bijvoorbeeld Google.

Verder treft u buttons aan van bijvoorbeeld Addthis, Facebook, Twitter of LinkedIn. Met deze buttons kunt u informatie van onze website delen. Ook is het mogelijk dat er video's van YouTube op onze website staan of applicaties van andere partijen. Hiervoor worden cookies geplaatst vanuit deze (social) media. Wij hebben daar geen invloed op. Wilt u hier meer over weten? Lees dan de privacyverklaringen van deze (social media)kanalen. Daarin staat wat zij met de (persoons)gegevens doen die zij via dit soort cookies verwerken.

Uitschakelen cookies

U kunt het gebruik van cookies uitschakelen. Let erop dat u de instellingen apart voor elke browser en apparaat dat u gebruikt moet aanpassen. Hoe u uw instellingen kunt aanpassen, verschilt per browser. Raadpleeg hiervoor de handleiding van uw browser.

Wees u ervan bewust dat als u geen cookies wilt, wij niet meer kunnen garanderen dat onze website helemaal goed werkt. Het kan zijn dat enkele functies van de site verloren gaan.

Slotopmerkingen

Wij zullen deze verklaring af en toe aan moeten passen, omdat bijvoorbeeld onze website of de regels rondom cookies wijzigen.

Top